Zamknij

Pokojowa

Nr oferty: StPr/24/0183Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Opieka nad mieszkańcami i utrzymanie czystości w pokojach mieszkańców, łazienkach, korytarzach i innych pomieszczeniach używanych przez mieszkańców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • praca w zespole
      Wymagania pożądane
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Monika Marciniak
        Numer telefonu: 612839099 w. 13
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Przewóz ładunków, praca na terenie całej Polski (rozpoczęcie i zakończenie w pracy, w Śremie). Możliwość ustalenia godzin i dni pracy z właścicielem - po okresie próbnym umowa na stałe.
        StPr/24/0238
        data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

        Opieka lekarska w zakresie psychiatrii.
        StPr/24/0237
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        bieżące dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji elektrycznej niskiego napięcia, monitorowanie pracy aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych automatyki przemysłowej, przeglądy i konserwacje układów regulacji AKpiA, montaż instalacji i AKPiA pomiarowej. Pracodawca zapewnia uzyskanie odpowiednich uprawnień
        StPr/24/0232
        data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

        Obsluga urzadzeń ciepłowniczych, naprawa, remonty, konserwacja urządzeń, montaż urządzeń. Pracodawca zapewnia przeszkolenie i uzyskanie odpowiednich uprawnień
        StPr/24/0233

        Zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym, diagnozowanie problemu i jego rozwiązywanie, wsparcie nauczycieli i rodziców
        StPr/24/0229
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 908 PLN

        Referent pn.pt.: 07:30-15:30
        StPr/24/0230
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        utrzymanie czystości miejsca pracy, pomoc przy obsłudze pacjentów i opieka nad nimi.
        StPr/24/0225
        data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 400 PLN

        Przygotowywanie potraw
        StPr/24/0228
        data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        prace w tartaku, prace z derwnem, pomoc przy prostych czynnościach
        StPr/24/0224

        Pracownik biurowy 7.30-15.30
        StPr/24/0220