Zamknij

Nauczyciel muzyki

Miejsce pracy: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć lekcyjnych w klasach podstawowych zgodnie z wytycznymi i programem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 42 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: muzyka
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pracodawca: Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
      Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolski
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Kaźmierczak
      Numer telefonu: 533590102
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przewóz ładunków, praca na terenie całej Polski (rozpoczęcie i zakończenie w pracy, w Śremie). Możliwość ustalenia godzin i dni pracy z właścicielem - po okresie próbnym umowa na stałe.
      StPr/24/0238
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

      Opieka lekarska w zakresie psychiatrii.
      StPr/24/0237
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      bieżące dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji elektrycznej niskiego napięcia, monitorowanie pracy aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych automatyki przemysłowej, przeglądy i konserwacje układów regulacji AKpiA, montaż instalacji i AKPiA pomiarowej. Pracodawca zapewnia uzyskanie odpowiednich uprawnień
      StPr/24/0232

      Obsluga urzadzeń ciepłowniczych, naprawa, remonty, konserwacja urządzeń, montaż urządzeń. Pracodawca zapewnia przeszkolenie i uzyskanie odpowiednich uprawnień
      StPr/24/0233

      Zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym, diagnozowanie problemu i jego rozwiązywanie, wsparcie nauczycieli i rodziców
      StPr/24/0229
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Referent pn.pt.: 07:30-15:30
      StPr/24/0230
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      utrzymanie czystości miejsca pracy, pomoc przy obsłudze pacjentów i opieka nad nimi.
      StPr/24/0225
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Przygotowywanie potraw
      StPr/24/0228
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      prace w tartaku, prace z derwnem, pomoc przy prostych czynnościach
      StPr/24/0224

      Pracownik biurowy 7.30-15.30
      StPr/24/0220