21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

22 marca 2018

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę z narkotykami a kryminalni dilera narkotyków

W dniu 12 marca br., w Śremie, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 22-letniego mężczyznę posiadającego środki odurzające. Sprawą natychmiast zajęli się także policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy w ramach realizowanych czynności już następnego dnia zatrzymali do tej sprawy 32-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego, który sprzedał 22-latkowi narkotyki. Zatrzymany diler usłyszał łącznie 247 zarzutów dotyczących udzielania substancji psychotropowych. Sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rejonowym w Śremie.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w dniu 12 marca na jednym z parkingów osiedlowych wylegitymowali 22-letniego mieszkańca Śremu, który zwrócił ich uwagę. W toku dalszych czynności przy 22-latku ujawnili woreczek foliowy z zawartością amfetaminy i 61 pustych woreczków z zapięciem strunowym.

Sprawą natychmiast zajęli się także policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy w ramach realizowanych czynności już następnego dnia zatrzymali do tej sprawy 32-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego, który sprzedał 22-latkowi narkotyki. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych dilera policjanci ujawnili 14 różowych tabletek oraz 4 woreczki foliowe z zawartością białego proszku a nadto wagę jubilerską oraz 36 pustych woreczków z zapięciem strunowym. Użyte narkotesty potwierdziły, że ujawnione tabletki i proszek koloru białego to narkotyki.  Zatrzymany diler usłyszał łącznie 247 zarzutów dotyczących udzielania substancji psychotropowych wielu różnym osobom w okresie od marca 2016 roku do marca 2018 roku. Obaj zatrzymani przyznali się do winy. Wobec dilera Prokurator Rejonowy w Śremie zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i poręczenia majątkowego.

Sprawa jest w toku i znajdzie swój finał w Sądzie Rejonowym w Śremie.

/ Robert Radajewski /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
super promocja
270,00
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie