17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Żona do adopcji - Walentynki z ŚOK

Miejscowość: Śrem
Miejsce: Kinoteatr Słonko
Data rozpoczęcia: 15-02-2018
Data zakonczenia:
Organizator: Śremski Ośrodek Kultury

Opis wydarzenia:

Zapraszamy serdecznie na spektakl "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha, który odbędzie się w Kinoteatrze "Słonko" 15 lutego o godzinie 19:00. W tej komedii pomyłek grają: Patrycja Szczepanowska (znana m.in z takich produkcji jak: "Lokatorzy", "Superdprodukcja" czy "Plebania"), Marek Pituch ("Ojciec Mateusz", "Plebania", "Czas Honoru") oraz Jakub Wons ("Dzik", "Plebania", "Ojciec Mateusz").

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Żona Adama wyjeżdża.  Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.
Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Pomyłki, erotyczne aluzje, międzypłciowe przebieranki, problem dotyczący porysowanej patelni, okruszków na dywanie, więzi z mamusią. To wszystko sprawia, że "Żona do adopcji" to świetny pomysł na spędzenie około-walentynkowego popołudnia w Kinoteatrze "Słonko".

Ceny biletów: 50 zł normalne, 40 zł ulgowe.

Zapraszamy!

 

za: www.sok.srem.pl

utwórz wydarzenie

Trwające wydarzenia:

Nadchodzące wydarzenia:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie kościańskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: poczta@portalsremski.pl

utwórz wydarzenie

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
1100
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
800
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
Bluza LONSDALE
95 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie

Utwórz wydarzenie w dziale Co, gdzie, kiedy?

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Informacje do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj