21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 kwietnia 2018

Wycieczka po Stadionie Lecha

Ruch, jest tym rodzajem wysiłku fizycznego, który bardzo korzystnie wpływa na rozwój dzieci. A to, jak ważny jest sport w życiu każdego człowieka wiedzą nawet maluchy w przedszkolu. Jedną z form aktywności ruchowej poznały dzieci z grupy „Słoneczka” i „Żabki” z Przedszkola „Pod wierzbami”, które 05 kwietnia 2018 wybrały się na Stadion Lecha przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Emocji było wiele, bo podczas zwiedzania z przewodnikiem, który pokazywał wiele ciekawych miejsc – towarzyszył dzieciom Koziołek – maskotka Kolejorza. Maluchy zobaczyły między innymi hol główny, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, szatnię gości z jacuzzi, Tunel – Strefę Zero oraz mogły wejść na murawę boiska i zasiąść w ławkach rezerwowych. Podziwiały także stadion z najwyżej położonych ławek dla kibiców. Wycieczka w tak znane miejsce była bardzo dobrą okazją do tego, aby rozbudzić w przedszkolakach miłość do sportu i piłki nożnej oraz by poznać znane obiekty sportowe położone niedaleko Śremu. To był bardzo atrakcyjny wyjazd. Z pewnością na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

 

Liliana Łucka

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
OKAZJA !!!
245.000 zł
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
26 11,20
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie