21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

04 kwietnia 2018

Wielkanocny zajączek w Słonecznej Gromadzie

W słoneczny poranek 28 marca przedszkole „Słoneczna Gromada” odwiedził Wielkanocny Zajączek. Widać, bardzo się spieszył, bo na schodach przed budynkiem przedszkola zgubił liście kapusty. Szaraczek w hollu przedszkola przy melodiach wiosennych piosenek witał dzieci częstując je czekoladowymi jajeczkami.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się Wielkanocnym Śniadaniem. Dzieci włączyły się w dekorowanie stołów na których nie zabrakło bazi, bukszpanu, wiosennych kwiatów i oczywiście pisanek. Panie kucharki przygotowały tradycyjne potrawy jajka, szynkę, żurek i oczywiście baranki z masła i wielkanocne baby. Panowała bardzo wzniosła i rodzinna atmosfera. Po śniadaniu Zając odwiedzał dzieci w salach, składając świąteczne życzenia oraz pozostawiając wskazówki dla przedszkolaków, które miały je doprowadzić do niespodzianek. Trzeba było wykazać się nie lada sprytem i odwagą, aby odnaleźć upominki sprytnie ukryte w zakątkach naszego ogrodu.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
1400
88,00 PLN 80,00 PLN
1200
44,25 30
1200

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie