21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

04 kwietnia 2018

Wielkanocne spotkanie z zajączkami w Janku Wędrowniczku

"Zajączki, baranki i barwne pisanki" pod takim hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie z wielkanocnymi zajączkami w Przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka”. Już od samego ranka w naszym przedszkolu panował świąteczny klimat, w strojach dzieci dominował kolor szary, a na ich buziach widniały wąsiki jako symbol oczekiwania na specjalnego gościa. Przedszkolaki wspólnie z zajączkami tańczyły, rozwiązywały zagadki i brały udział w konkursach wielkanocnych.

W tym roku Zajączek Wielkanocny zostawił dla przedszkolaków wiele zagadek i zadań, których rozwiązanie pozwoliło odnaleźć schowane w przedszkolu prezenty. Przedszkolaki wzięły udział w matematycznej grze tropiącej i podążały za strzałkami i wskazówkami, które zostawił im zajączek. Wszystkim przedszkolakom udało się rozwiązać matematyczne zagadki i tym sposobem odnalazły ukryte wielkanocne prezenty.

Ponadto, z okazji "Wielkanocnego spotkania z Zajączkiem" została przygotowana niecodzienna i atrakcyjna niespodzianka -Fotobudka, która uwieczniła uśmiechnięte buzie przedszkolaków w postaci zająca.

Marta Ratajczak

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
1100
mix
1499
58,00 PLN
88,00 PLN 80,00 PLN
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie