21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 kwietnia 2018

Warta Śrem – Mikołaj Dominowo 4 : 1

W minioną niedzielę 8.04, w piękne, słoneczne popołudnie, młodzicy starsi (rocznik 2005) Warty Śrem rozegrali swój pierwszy mecz rundy wiosennej. Spotkanie rozegrane zostało w Śremie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Dezydera Chłapowskiego, a przeciwnikiem biało – niebieskich była drużyna Mikołaj Dominowo.

Od pierwszego gwizdka sędziego obie drużyny toczyły bardzo wyrównaną walkę, a na pierwszą bramkę przyszło czekać kibicom do 24 minuty spotkania. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kacper Durzyński, napastnik Warciarzy.
Do końca pierwszej połowy wyraźnie przeważali na boisku Śremianie, jednak wynik nie uległ zmianie. Pierwsze siedem minut drugiej połowy to zupełne przeciwieństwo końcówki pierwszej odsłony spotkania. Dominacja zawodników z Dominowa i liczne błędy po stronie biało – niebieskich, czego efektem była stracona, w 37 minucie bramka na 1:1. To podziałało na Warciarzy jak przysłowiowy kubeł zimnej wody. Dobra gra zawodników ze Śremu szybko przyniosła efekty. Po ładnie wypracowanej akcji, w 44 minucie, piłkę w bramce gości umieścił Dominik Nowak (2:1). Kolejne minuty spotkana to prawdziwy koncert gry biało - niebieskich. W 52 minucie, ponownie pięknym strzałem z dystansu, swoją drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Dominik Nowak (3:1).
To jednak nie zaspokoiło apetytu bramkowego Warciarzy, konsekwentnie budowali grę, stwarzając zagrożenie dla gości. W rezultacie na cztery minuty (56’) przed końcowym gwizdkiem sędziego, ostateczny wynik na 4:1 ustalił Hubert Szulczewski.

Chłopacy rozegrali bardzo dobry mecz, z którego jestem bardzo zadowolony. Dobrze zagrali w pierwszej połowie. Liczne błędy zaczęli popełniać na początku drugiej połowy, ale widocznie musieliśmy stracić bramkę aby chłopacy się obudzili i zagrali jeszcze lepiej niż w pierwszej części spotkania. Cieszy mnie bardzo dobra gra naszych obrońców i konsekwentna gra do końca całej drużyny. Chłopacy nie kalkulowali, nie odpuszczali przy wyniku 2:1 czy 3:1, tylko wytrwale walczyli do ostatniego gwizdka, za co wszystkim dziękuję – podsumował trener Tomasz Stawowy.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1800
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
58,00 PLN
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie