17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

17 lipca 2018

Wandal ujęty-metalowym koszem na śmieci uderzał w zaparkowane pojazdy

Zarzuty dotyczące uszkodzenia dwóch samochodów osobowych usłyszał 25-letni mieszkaniec Śremu. Mężczyzna, w niedzielny poranek, metalowym koszem na śmieci uderzał, w zaparkowane na śremskich Jezioranach, Renault Clio i Opla Corsę. Teraz grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

15 lipca br., około godz. 05.15, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o ujęciu wandala, który w Śremie na ul. Chłapowskiego kopał w zaparkowane samochody oraz uderzał w nie metalowym koszem na śmieci.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oraz kryminalni. Z ich ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Śremu uszkodził Renault Clio i Opla Corsę. Zachowanie wandala zauważył śremianin, który ujął 25-latka, a następnie powiadomił Policję.

Sprawca uszkodzeń trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia, po południu, usłyszał dwa zarzuty i został przesłuchany. Przyznał się do uszkodzeń samochodów. Teraz grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

/ Ewa Kasińska /

 
 
za: www.srem.policja.gov.pl
Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1200
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
88,00 PLN 80,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie