17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

31 stycznia 2018

Turniej rocznika 2007

W sobotę tj. 27.01.2018r. drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Rafała Krajczyńskiego, była organizatorem Turnieju Warta CUP 2018 rocznika 2007, który odbył się w Krzywiniu .

W turnieju brały udział zespoły: Promień Krzywiń, Orlik Mosina, Korona Wschowa, Pogoń Książ, oraz 3 drużyny Warty Śrem dwie z grupy niebieskiej trenera Rafała oraz jedna z grupy białej trenera Tomasza.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Każda z drużyn rozegrała łącznie 6 spotkań, a co za tym idzie ilość minut spędzonych zawodników na boisku była spora, dzięki czemu kibice zobaczyli więcej bramek i świetnych interwencji bramkarzy.

Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół Promienia KRZYWIŃ, drugą i trzecią lokatę zajęły drużyny Warty niebieskiej trenera Rafała

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Szymon DOBRAŚ

 

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego rozegrali bardzo dobry turniej . Do szczęścia zabrakowało niewiele. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla naszego zawodnika a także bardzo dobra postawa naszych bramkarzy Emila i Ernesta– dodał trener

 

„ Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie 
i przede wszystkim za świetną zabawę) i Rodzicom bez których ten turniej nie wyglądałbym tak pięknie, za czas, poświecenie, serce jakie włożyli czapka z głów i wyjątkowo dziękuje. Podziękowania oraz słowa uznania również dla Mateusza Pietrowskiego, który sędziował ten turniej a także Panu Marianowi Michalakowi za obsługę techniczną. Podziękowań nigdy za wiele, a więc jeszcze dziękuje bardzo WSZYSTKIM SPONSOROM, którzy pomogli nam w organizacji turnieju. Dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna;).”
 – Trener Rafał KRAJCZYŃSKI.

 
 
 
 
Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA
129,99 110
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
1100
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie