21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 kwietnia 2018

Tragiczny w skutkach wypadek relacji Donatowo - Błociszewo

12 kwietnia na drodze relacji Donatowo – Błociszewo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

12 kwietnia br., o godz. 05.00, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej relacji Donatowo – Błociszewo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierująca Citroenem C4, 26-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego, jadąc od strony Donatowa w kierunku Błociszewa, na prostym odcinku drogi, uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Star, którym kierował 64-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciężarówką był trzeźwy, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Pojazdy uczestniczące w wypadku zabezpieczyła pomoc drogowa.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.


/ Tekst: Ewa Kasińska


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
44,25 30
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
88,00 PLN 80,00 PLN
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie