17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 lutego 2018

Tragiczny w skutkach wypadek przy pracy

8 lutego na terenie firmy w Śremie doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy. Pracownik zakładu został przygnieciony przez element naprawianego urządzenia. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń ciała. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

8 lutego br., o godz. 20.20, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że na terenie jednej z firm w Śremie doszło do wypadku przy pracy.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci Wydziału Kryminalnego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 51-letni mieszkaniec Śremu, będący pracownikiem firmy, dokonywał naprawy urządzenia na terenie zakładu i został przygnieciony przez element tego urządzenia. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń ciała.

Policjanci powiadomili o zdarzeniu prokuratora i Państwową Inspekcję Pracy w Poznaniu, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, przesłuchali świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli niezbędną dokumentację.

Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

/ Ewa Kasińska /

 
 za: www.srem.policja.gov.pl
Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
MIX
59 49
1100
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
OKAZJA !!!
245.000 zł
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie