17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

30 listopada 2017

Szpikowa paczka ze Śremu została przekazana Wielkopolskiej Policji

29 listopada 2017 roku do Śremu przyjechała kom. Katarzyna Owsian – Słomińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, której przekazaliśmy wszystkie zebrane chemiczne środki czystości. I tak za pośrednictwem wielkopolskiej Policji paczka ze Śremu trafi do fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku” i osób chorych onkologicznie oraz ich rodzin.

Przypomnijmy, że policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie we współpracy z Klubem Relax Spółdzielni Mieszkaniowej i szeregiem innych, śremskich instytucji wsparli akcję Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „Policyjni Krewniacy”  i stworzyli świąteczną „Szpikową paczkę” dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin.

29 listopada br. do Śremu przyjechała kom. Katarzyna Owsian – Słomińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, której przekazaliśmy wszystkie zebrane chemiczne środki czystości.

W załadunku zebranych darów, które trzeba było przenieść z Klubu Relax Spółdzielni Mieszkaniowej do podstawionego Stara, pomogli nam uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie.

I tak za pośrednictwem wielkopolskiej Policji paczka ze Śremu trafi do fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku” i osób chorych onkologicznie oraz ich rodzin.

Jeszcze raz wszystkim, którzy wsparli tworzenie „Szpikowej paczki” w Śremie z głębi serca SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Tekst: Ewa Kasińska


za: www.srem.policja.gov.pl

 
Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza EVERLAST
105 - 20%
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
36 28

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie