17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 grudnia 2017

Rząd pomaga samorządom

Po uroczystym poświęceniu Obiektu Sportowego w Śremie radny Powiatowy PiS Robert Piątek wyraził swój duży podziw i uznanie.

Złożył gratulacje Prezesowi Śremskiego Sportu Danielowi Cicharskiemu. Zwrócił uwagę na bardzo dobrą współpracę rządu Pani Beaty Szydło z samorządami. Wyraził duże zadowolenie z 3 milionowego dofinansowania do śremskiego basenu z Ministerstwa Sportu. Przypomniał, że kolejnym pozytywnym przykładem dobrej współpracy z rządem było pozyskanie przez Gminę Śrem dofinansowania w wysokości 1.073.000 zł na budowę boisk przyszkolnych. Wszystkim, którzy w wolnym czasie będą przychodzić na nowy basen życzył, aby doznawali prawdziwego odpoczynku i ubogacali się wzajemnie serdecznością i życzliwością.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

44,25 30
280,00
OKAZJA !!!
245.000 zł
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
1400
OKAZJA !!!
345.000 PLN
800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie