17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 grudnia 2017

Przedstawienie "Dwanaście miesięcy"

Kontynuując cykl edukacji teatralnej „Dzieci-dzieciom” realizowany w przedszkolu Pod wierzbami, sześciolatki z grupy Żabki wystąpiły przed publicznością przedszkolną w spektaklu pt.: „Dwanaście miesięcy”.

Na widownię zostali zaproszeni także rodzice. Dzieci wcieliły się w swoje role i śmiało przedstawiały swoje kwestie. Nie zabrakło wesołych piosenek o porach roku. Występ przedszkolaków był okazją do utrwalenia nazw i kolejności występujących po sobie miesięcy a także miłą formą wspólnej zabawy i integracji. W grupie Żabki nie brakuje talentów recytatorskich, aktorskich i wokalnych, dlatego występy były bardzo udane i zostały nagrodzone brawami zarówno od rodziców jak i od publiczności przedszkolnej.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
1400
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
1800
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie