17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

10 maja 2018

Powstanie Wielkopolskie Gala rozdania nagród

Pod koniec kwietnia licealiści i gimnazjaliści z ZSO w Śremie uczestniczyli w uroczystej gali rozdania nagród X edycji konkursu wiedzy o ,,Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919’’. Od początku organizatorem konkursu jest wielkopolski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu a tegoroczna edycja zbiegła się z obchodami 100-lecia wybuchu Powstania.

Nagrody, oprócz gospodarzy konkursu wręczali przedstawicieli instytucji, które objęły patronat nad konkursem: Kuratorium Oświaty, Urząd Marszałkowski oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Spotkanie zakończyło się wspólnym obejrzeniem nowego filmu Stevena Spielberga ,,Player One’’ a cała gala odbyła się w poznańskim Multikinie.

Jak już wcześniej informowaliśmy bardzo dobre uzyskali licealiści: I miejsce ex aequo: Julianna Jankowska i Szymon Niemier; II miejsce: ex aequo Klaudia Pokrzywniak i Michał Słowiński; III miejsce: ex aequo Zuzanna Piasecka i Wiktor Chicheł. Gimnazjaliści: II miejsce ex aequo Julita Witkowska oraz Jędrzej Bąk oraz III miejsce Maria Słowińska.

Krzysztof Grzesiak

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
1200
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
36 28
Bluza LONSDALE
95 - 20%
1100
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie