17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 maja 2018

Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze

"Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze - biel jest i czerwień…" Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. Przedszkolaki z Przedszkola nr7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie od kilku dni poznawały ciekawostki związane z Polską .

Głównym zadaniem Przedszkola jest budzenie miłości do naszej Ojczyzny, dlatego też już od najmłodszych lat poznają one swój kraj - historię i symbole narodowe.  Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych przedszkolaki uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. W ten sposób już od dzieciństwa kształtuje się w dzieciach uczucie miłości i przywiązania do własnego kraju oraz promuje się polskie symbole narodowe. Zgodnie z tematem dzieci wykonały pracę plastyczną  pt. „Flaga Polski”. 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

58,00 PLN
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
super promocja
270,00
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
44,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie