21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 marca 2018

Policjanci zatrzymali kolejnego włamywacza

Śremscy kryminalni ustalili i zatrzymali kolejnego włamywacza z gminy Brodnica. Mężczyzna z pomieszczenia gospodarczego ukradł piłę spalinową. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które szybko wróciło do właścicielki. Sprawca włamania usłyszał zarzut i został przesłuchany. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

28 lutego br. policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili, że trzy dni wcześniej 23-letni mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego na terenie posesji w gminie Brodnica i ukradł piłę spalinową.  

Okazało się, że sprawca wynajmował wcześniej mieszkanie na terenie tej samej posesji, gdzie znajduje się pomieszczenie gospodarcze, z którego ukradł piłę spalinową. Kiedy przyjechał po resztę swoich rzeczy, to włamał się do tego pomieszczenia i dokonał kradzieży na szkodę kobiety, która jest tam nowym najemcą.

Policjanci zatrzymali włamywacza w miejscu jego zamieszkania, czyli na terenie gminy Brodnica. Odzyskali skradzione mienie, które szybko wróciło do właścicielki. Natomiast mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a sprawcy włamania grozi więzienie. Jest on znany śremskiej Policji, był już wcześniej notowany.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
1100
3,100.00 PLN
1100
super promocja
369,00
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie