21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 kwietnia 2018

Policjanci zatrzymali kolejnego młodego mężczyznę z narkotykami

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejnego, młodego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 23-latka z powiatu średzkiego, który posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, którzy specjalizują się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, w trakcie wykonywania czynności służbowych, ustalili, że do Śremu przyjeżdża młody mężczyzna z powiatu średzkiego, który posiada narkotyki.

W związku z takimi podejrzeniami 9 kwietnia br. w nocy policjanci na jednym z parkingów na Jezioranach zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu średzkiego. Okazało się, że mężczyzna posiadał blisko 15 gramów marihuany. Tak więc trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut i został przesłuchany.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

3,100.00 PLN
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
900
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
26 11,20
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie