21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 kwietnia 2018

Podsumowanie Turnieju WZPN Poznań

W dniu 06 kwietnia 2018 roku drużyna Żaka F1 rozpoczęła rundę wiosenną rozgrywek WZPN od turnieju w Poznaniu. Zespół poprowadził wyjątkowo Trener Rafał KRAJCZYŃSKI. Pod nieobecność swojego trenera drużyna odniosła pierwsze zwycięstwa i jedną porażkę z Wartą Poznań.

Turniej młodzi adepci Akademii Warty Śrem zaczęli meczem ze Stellą Luboń i pewnie pokonali 7:0 po bramkach 3x Wojtek SZULCZEWSKI, 2x Jakub FLORKOWSKI, Benjamin WAŁUSZKO i Wojtek REMBIELAK , w drugim meczu turnieju Warciarze zagrali z gospodarzami Wartą Poznań i po wyrównanym meczu w końcówce tracimy bramkę po błędzie obrońcy i przegrywamy 0:1, na koniec turnieju Warciarze grali z Wartą Międzychód i od początku meczu pokazali że w tej grupie o pierwsze miejsce będą rywalizowały dwie Warty z Poznania i ze Śremu i pewnie pokonali Wartę z Międzychodu 5:0 po bramkach 3x Piotr KOZAK, Adam GOŁASZEWSKI, Jakub FLORKOWSKI .

Warta Śrem w składzie: Borys KORCZ (B), Benjamin WAŁUSZKO, Jakub FLORKOWSKI, Wojtek SZULCZEWSKI, Adam GOŁASZEWSKI, Wojtek REMBIELAK, Jacek TOMASZEWSKI, Piotr KOZAK, Bartosz ROZMYSŁOWSKI.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

44,25 30
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
1200
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
26 11,20
Bluza EVERLAST
105 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie