17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 lutego 2018

Podróż na matematyczną wyspę

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami. W czwartek 8 lutego 2018 roku na zajęcia o takim charakterze zostali zaproszeni rodzice „Słoneczników”, by wspólnie ze swoimi pociechami wybrać się w podróż na Matematyczną Wyspę.

Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Rodzice mieli możliwość obserwowania dzieci podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie a wspólna zabawa i praca dała radość nie tylko dzieciom.  Podczas zajęć  postanowiliśmy wybrać  się w kosmiczną podróż. Dzieci z dużym zaangażowaniem włączyły się w budowę ogromnej rakiety, same ją ozdobiły kolorowymi figurami a  następnie każdy mógł na chwilę zostać dzielnym kosmonautą i odbyć „podróż na odległe planety”. Były również zabawy „Wiatrakiem matematycznym’’ i masażyki dla dzieci i rodziców. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
1400
800
1100
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
900
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie