17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 maja 2018

Ogród - Skarbnica Doświadczeń w Janku Wędrowniczku

W przedszkolnym ogrodzie w Przedszkolu "Janka Wędrowniczka" powstały mini ogródki wiosenne w postaci kolorowych skrzyń, które zostały zagospodarowane w wiosenne kwiaty. Przedszkolaki przy pomocy Pań sadziły kwiaty w drewnianych skrzyniach, które wykonał Tata Helenki z grupy "Modraki".

Każda grupa przedszkolna posiada swoją skarbnicę doświadczeń, skrzynię w innym kolorze: Grupa I - zielony, Grupa II - pomarańczowy, Grupa III - czerwony, Grupa IV - niebieski, Grupa V - biały, Grupa VI - brązowy, Grupa VII - żółty i Grupa VIII - czarny. Inicjatywa stworzenia wiosennych ogródków ma celu poszerzenia przez dzieci wiedzy z zakresu edukacji przyrodniczej oraz rozwijania zainteresowań przyrodniczych i ogrodniczych.  Poprzez takie działania przedszkolaki uczą się systematycznej pielęgnacji roślin, a także dzięki bezpośredniej obserwacji mają możliwość poznania cyklu rozwoju roślin. Serdecznie dziękujemy Tacie Helenki z grupy "Modraki" za przygotowanie i podarowanie skrzyń, które stały się "skarbnicą doświadczeń". Dziękujemy również rodzicom za podarowanie kwiatów wiosennych. 


M.Ratajczak 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
super promocja
369,00
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
1000
3,100.00 PLN
800
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie