17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

23 lipca 2018

Obóz letni w Tatrach

Na początku lipca pięćdziesięciodwuosobowa grupa uczniów wraz z czwórką opiekunek, nauczycielek z oborzyskiej Szkoły Podstawowej, spędziła tydzień na obozie w Białym Dunajcu w Ośrodku ”U Topora”. Wypoczynek już po raz piętnasty został przygotowany i zrealizowany na zasadach wolontariatu przez pedagogów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach: Hannę Grzelczyk, Karolinę Rudawską-Nowak, Ewę Markowiak i Annę Nowak.

Na uczestników czekało tam wiele atrakcji. Już w drodze wszyscy odwiedzili Kraków, a w nim Smoczą Jamę, krypty wawelskie, Stary Rynek, Sukiennice oraz kościół Mariacki.

W Szaflarach oraz w Białce Tatrzańskiej uczestnicy korzystali z basenów termalnych.

Wzięli udział w spływie Dunajcem, zwiedzili Zakopane: Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Krupówki, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku oraz mieszczący się nieopodal zabytkowy, drewniany kościółek i wyciągiem wjechali na Gubałówkę.
Nie zabrakło również wędrówek po górach i podziwiania pięknych, tatrzańskich widoków, np. doliny Kościeliskiej. Jednak największą atrakcją był niemal dziewięciogodzinny pobyt w Energylandii w Zatorze. W tym ogromnym parku rozrywki obozowicze s
korzystali z najróżniejszych coasterów orazz parku wodnego, a w nim z licznych basenów i zjeżdżalni
o różnym stopniu trudności.

Wszyscy zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wrócili do domu. Należy nadmienić, że dzięki takim inicjatywom dzieci poznają Polskę, jej piękno i dorobek kulturowy, a programy prorodzinne, np. 500+ organizowane przez państwo ułatwiają rodzicom podjąć decyzję o wysłaniu dziecka na zorganizowany wypoczynek.


Hanna Grzelczyk

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
1100
OKAZJA !!!
245.000 zł
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
1000
1100
280,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie