17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

31 stycznia 2018

Młodzicy Warty pokazują klasę

Młodziki młodsze (2006r.) Akademii Warty Śrem w okresie przygotowawczym do kolejnego sezonu nie przebierają w środkach wykorzystując każdą możliwą jednostkę treningową oraz turnieje czy niebawem mecze kontrolne ze stuprocentowym zaangażowaniem. Nie inaczej było w minioną niedzielę kiedy to zespół trenera Mocka postanowił udać się na turniej zawodników urodzonych rok wcześniej.

Śremianie trafili do grupy B obok LPFA Kościan, Pogoń Śmigiel, Juna-Trans Oborzyska oraz zespół Akademii Reissa. W fazie grupowej niebiescy nie mieli sobie równych, pokonując kolejno 2:1 Oborzyska (Stawecki, Walczak), 1:0 Pogoń Śmigiel (Walczak), 2:0 Akademie Reissa (Walczak, Świdurski)oraz odnosząc remis (0:0) z LPFA Kościan. Z 10 punktami zajęli pewne pierwsze miejsce w grupie.

,,Rzuty karne- fatum Młodzików’’

W meczu półfinałowym drużyna Mocka zmierzyła się z Akademią Reissa Gostyń. Mimo ogromnej przewagi Śremianie nie znaleźli drogi do bramki. O tym kto zagra w finale decydowały rzuty karne, a te lepiej strzelał zespół z Gostynia.

W pojedynku o trzecie miejsce z gospodarzami, podłamani Warciarze ruszyli z pierwszym gwizdkiem do ataku. I tak też przez całe spotkanie dominowali, tworząc sobie doskonałe sytuację aby ominąć ponownie jedenastek, czego się na nieszczęście Śremian nie udało. Mimo iż w bramce doskonale spisywał się Szafa, to egzekutorzy chybili.

,,To jest jakieś fatum, którzy wisi nad nami od kilku miesięcy. W spotkaniach na boisku również ich nie wykorzystywaliśmy, ale w ciągu dwóch ostatnich miesiącach to jest klątwa. Gościliśmy już na siedmiu imprezach piłkarskich w tym na czterech przegrywaliśmy w meczach o najwyższe cele w karnych. Wydaję mi się, że to stres jest przeciwnikiem chłopaków bo na każdym treningu strzelamy je bardzo pewnie. Ostatecznie zajęliśmy dziś IV miejsce w turnieju grając z rocznikiem z starszym, a śmiało mogę powiedzieć, że z gry zasłużyliśmy na zwycięstwo, a jeśli nie to podium obowiązkowo. Najważniejsze jednak dla mnie jako trenera dzieci, jest poziom jaki oni prezentują. Gra jest świetna, jest pomysł, utrzymujemy się przy piłce, nie tracimy bramek. Dziś kolejny raz nie przegraliśmy meczu w regulaminowym czasie i to również powód do zadowolenia. Jeszcze raz gratuluję i dziękuje drużynie za ten turniej bo poziom jaki zaprezentowali jest powodem do radości i wierzę, że ten zespół przyniesie jeszcze wiele radości dla Śremskiej piłki. Rodzicom standardowe podziękowanie za liczne przybycie, wsparcie oraz pomoc.” – trener Warty.

Tabela:

1. PKS RACOT

2. AKDAMIA REISSA GOSTYŃ

3. POGOŃ ŚMIGIEL

4. WARTA ŚREM 2006

5. WARTA ŚREM 2005

6. LPFA KOŚCIAN

7. AKDAMIA REISSA KOŚCIAN

8. OBRA KOŚCIAN

9. JUNA TRANS OBORZYSKA

10. GROM CZACZ

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
Bluza EVERLAST
105 - 20%
1400
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
mix
1499

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie