17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 grudnia 2017

Kuratorium doceniło dyrektor ZST Panią Marię Bychawską

Cieszę się bardzo, że Kuratorium Oświaty w Poznaniu doceniło zaangażowanie i pracę Pani Marii Bychawskiej dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. W ostatnim roku ,,nieznani sprawcy” wysyłali wiele krzywdzących i anonimowych donosów do Prokuratury i Kuratorium Oświaty na Panią dyrektor.

Jako radny Rady Powiatu wystosowałem w obronie Pani dyrektor pismo do Ministerstwa Sprawiedliwości z prośbą o interwencję. Doceniam Panią Marię Bychawską za duże zaangażowanie w organizowanie wspólnych wyjazdów z młodzieżą szkolną do Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejmu RP czy na grób błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Uważam, że nie ma nic cenniejszego niż inwestowanie w młodzież. Ważne jest też to, że młodzi ludzie chcą odwiedzać miejsca ważne dla historii naszego Narodu. To inwestycja w przyszłość.

 

Z-ca Przewodniczącego Rady Powiatu

Robert Piątek

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1400
26 11,20
1200
1100
1000
OKAZJA !!!
345.000 PLN
WYPRZEDAŻ !!!
2.200 PLN 1.778,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie