21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 marca 2018

Kobieta i mężczyzna zatrzymani z narkotykami

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez policjantów Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania prewencyjne pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowano miedzy innymi na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W toku działań zatrzymano kobietę i mężczyznę z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyznali się do posiadania narkotyków. Obie sprawy trafią do Sądu Rejonowego w Śremie.

W nocy z 10 na 11 marca br., policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspólnie z policjantami Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania prewencyjne pn. „Dyskoteka”.
W ramach działań zorganizowano na terenie powiatu śremskiego posterunki kontrolne oraz objęto szczególnym nadzorem rejon wokół dyskoteki w Manieczkach.

Około godz. 21:25 na posterunku kontrolnym w Manieczkach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego Volkswagenem Golf. W aucie znajdowało się pięć osób. U jednej z nich 21 letniej mieszkanki powiatu chodzieskiego policjanci ujawnili woreczek z zawartością amfetaminy.

Kolejno około godz. 23:25 na tym samym posterunku kontrolnym policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem Mitshubishi Colt, 23 letniego mieszkańca powiatu poznańskiego u którego ujawnili zwitek folii aluminiowej z zawartością metaamfetaminy. Nadto od wymienionego kierującego pobrano i zabezpieczono krew do badań z uwagi na przypuszczenie prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Z uwagi na powyższe zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Wymienione osoby trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyznali się do posiadania narkotyków. Obie sprawy znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym w Śremie.

 

/ Robert Radajewski/


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

super promocja
369,00
800
MIX
59 49
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
OKAZJA !!!
245.000 zł
36 28
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie