17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

08 lutego 2018

Jak karnawał to karnawał

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. W dniu 06.02.2018r. w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 „Mali Przyrodnicy” odbył się bal karnawałowy. Tego dnia nauczycielki, pracujące w przedszkolu, postarały się, aby nasze przedszkolne wyglądało nadzwyczajnie. Wszystkie korytarze oraz sala balowa przystrojone były balonami, serpentyną oraz kolorowymi ozdobami. Wyjątkowy wystój od razu wprowadził nas w atmosferę zachęcającą do zabawy. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Rozpoznać je było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość zaprezentowania się za co przyszły przebrane. Następnie młodsi uczestnicy balu przeszli na salę balową a starsze grupy miały okazję zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Później nastąpiła zmiana. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w znane dzieciom rytmy. Animator urozmaicał zabawy ciekawymi konkursami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok…

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
900
280,00
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie