17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 grudnia 2017

Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci

Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci - wizyta Św. Mikołaja w grupie „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’. Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci.

Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda  się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola zaraz z rana 6 grudnia 2017 i w progu przedszkola witał każde dziecko.
Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

280,00
mix
1499
44,25 30
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
MIX
59 49
58,00 PLN
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie