21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

14 lutego 2018

I i VII miejsce Orlik E 1 Warty Śrem na turnieju w Czempiniu

W sobotę tj. 10.02.2018r. podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO Orlicy E-1 Warty Śrem zagrali w turnieju rocznik 2007 w Czempiniu . W turnieju brały udział UKS Czwórka Kościan, MKS Przemysław, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, UKS Orlik Mosina, AP Pecna, Polonia Środa Wlkp., UKS AS Czempiń biali, UKS Czempiń zieloni, WARTA ŚREM I i WARTA ŚREM II Trenera Tomasza Jaskulskiego.

WARTA ŚREM I trafiła do grupy z UKS Czwórka Kościan, UKS Czempiń zieloni, WARTA ŚREM II Trenera Tomasza Jaskulskiego, Polonia Środa Wlkp.

 

Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 11 minut (każdy z każdym w grupie).Warciarze I wygrali swoją grupę pokonując Wartę Śrem II 1:0, UKS Czempiń zieloni 3:0, Polonię Środa Wlkp. 2:0 i remis z UKS Czwórka KOŚCIAN 0:0. Zwycięzca grupy A grał finał z Zwycięzcą grupy B i kolejno od zajmowanych miejsc w grupie grano o miejsca. Warto dodać że los tak chciał że Trafiliśmy do najsilniejszej grupy i po bardzo dobrych początkach Warta Śrem II miała trochę pecha bo z Polonią Środa prowadząc 2:0 przegrała 3:2 w ostatniej sekundzie i podobnie w meczu z UKS Czwórka Kościan tyle że w końcówce stracili bramkę ale uratowali remis 1:1.

 

W meczu o VII miejsce podopieczni Tomasza JASKULSKIEGO pewnie wygrali z AP PECNA 5:0

 

W finale Warciarze trafili na gospodarzy turnieju UKS AS Czempiń Biali a po końcowym gwizdku było 3:0 dla Warty Śrem.

 

Najlepszym strzelcem Turnieju został Igor TALAR Warta Śrem II

Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespółWarty ŚREM Trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO , a na VII dla Warta ŚREM Trenera Tomasza JASKULSKIEGO.

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO zagrali bardzo dobrze w turnieju nie tracąc bramki, a organizatorzy nie przyznali naszemu bramkarzowi Emilowi BARTKOWIAKOWI statuetki najlepszego bramkarza. Cieszy też indywidualne wyróżnienie turnieju dla najlepszego strzelca dla Igora. Widać ciężką pracę wkładaną na treningach krok po kroku idziemy do przodu a postępy w grze obronnej i ofensywnej już są widoczne. Turnieje halowe to kolejny etap przygotowania do rundy wiosennej ostatni turniej zagramy po feriach 03.03.2018r. w Borku i zaplanowane mamy sparingi z Pogoń Książ, PKS Racot i Promień Krzywiń.- dodał trener

 

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie
i przede wszystkim za świetną zabawę)
i rodzicom za kibicowanie na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców na koniec turnieju – dodał trener

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
1000
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie