21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

14 lutego 2018

II i III miejsce Orlik E 1 Warty Śrem na turnieju w Śmiglu

W niedzielę tj. 04.02.2018r. podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO Orlicy E-1 Warty Śrem zagrali w turnieju o Puchar Burmistrza Śmigla rocznik 2007 w Nietążkowie .

W turnieju brały udział UKS Czwórka KOŚCIAN, APR GOSTYŃ, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, APR KOŚCIAN, AP RADWANICE, Pogoń ŚMIGIEL, UKS Grom Czacz, Sokół WRONIAWY, APR GRODZISK, WARTA ŚREM i WARTA ŚREM II Trenera Tomasza Jaskulskiego.

WARTA ŚREM trafiła do grupy z UKS CZWÓRKA KOŚCIAN, APR GOSTYŃ, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA, APR KOŚCIAN.

Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym w grupie).Warciarze wygrali swoją grupę pokonując UKS Czwórka KOŚCIAN 1:0, APR GOSTYŃ 1:0, JUNA TRANS STARE OBORZYSKA 4:0 i APR KOŚCIAN 5:0.

W półfinale Warciarze trafili na APR Grodzisk i po regulaminowych 10 min. było 1:1 i o grze w Finale decydowały rzuty karne gdzie wygraliśmy 3:2, W meczu o trzecie miejsce WARTA ŚREM Trenera Tomasza JASKULSKIEGO pokonała APR GRODZISK 2:1 i zajęła w turnieju III miejsce. W finale trafiliśmy na grupowego rywala z UKS Czwórka Kościan i rywale zrewanżowali się za porażkę grupową i wygrali 2:1.

 

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został EMIL BARTKOWIAK,

 

Po ponad pięciu godzinach rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanął zespół UKS Czwórka Kościan, drugą lokatę zajął zespół Warta ŚREM Trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO , a brązowy medal dla Warta ŚREM II Trenera Tomasza JASKULSKIEGO.

Podopieczni trenera Rafała KRAJCZYŃSKIEGO zagrali bardzo dobrze w turnieju. Do szczęścia brakowało nie wiele bo przegrany mecz z Kościanem 2:1 (przy naszych 4 stuprocentowych niewykorzystanych sytuacjach) pokazuje że jedna bramka decydowała o końcowej tabeli gdzie zajęliśmy kolejno II i III miejsce. Cieszy indywidualne wyróżnienie turnieju dla najlepszego bramkarza.

 

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie
i przede wszystkim za świetną zabawę)
i rodzicom na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców na koniec turnieju – dodał trener

 

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1200
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
Bluza LONSDALE
95 - 20%
Bluza EVERLAST
105 - 20%
1200
OKAZJA !!!
345.000 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie