17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 maja 2018

II Festiwal Biegowy Ekonoma - dla SMOKÓW

12.05.2018 r. w Parku Odlewnika uczniowie klas pierwszych technikum logistycznego z Zespołu Szkół Ekonomicznych, w ramach specjalności logistyka w sporcie, zorganizowali i przeprowadzili II Festiwal Biegowy Ekonoma, składający się z Biegu Głównego na dystansie 3 km oraz zawodów towarzyszących: Bieg oraz Nordic Walking na dystansach 1 km, a także szeregu dodatkowych atrakcji.

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w biegu zorganizowanym przez uczniów Ekonoma. Wszystkie elementy związane z Biegiem –  uzyskanie zgody na przeprowadzenie Biegu, zabezpieczenie medyczne, zabezpieczenie logistyczne, zabezpieczenie finansowe,  zabezpieczenie trasy, zabezpieczenie techniczne, promocja wydarzenia, obszar sportowy  zaplanowali, zorganizowali i zrealizowali sami uczniowie. Wszystko było bardzo fachowe. Podczas imprezy zbierano pieniądze na rzecz Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „SMOKI”.

Uczniowie wykazali się profesjonalizmem w zaplanowaniu, zorganizowaniu i przeprowadzeniu Biegu, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

MIX
59 49
mix
1499
58,00 PLN
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie