21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

22 marca 2018

Ekstraliga Boksu Olimpijskiego w Pępowie

10 marca dwaj nasi zawodnicy wraz z trenerem Patrykiem Klupsiem mieli okazję wziąć udział w inauguracji Ekstraligi Boksu Olimpijskiego w Pępowie. Mowa oczywiście o Andrzej Siejek i Wiktor Borysewicz którzy stoczyli bardzo dobre i mocne pojedynki! 

Niestety nie zawsze wszystko idzie tak jakbyśmy chcieli, czasami trzeba uznać wyższość przeciwnika. W tym przypadku wyższość musiał uznać Andrzej który mierzący się z Markiem Szymańskim klubu bokserskiego BOKS Rawicz w drugiej rundzie przegrał przez RSC (dla mniej wtajemniczonych, jest to przerwanie walki po odliczeniu z powodu braku zdolności do dalszej walki). 
Walka wieczoru z kolei należała do Wiktora który w pięknym stylu, bez problemu pokonał swojego rywala Szymona Śląskiego z sekcji bokserskiej klubu SWG w Pępowie 3:0 i zdobył puchar wójta gminy Pępowo! 
Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów. Nasi zawodnicy boksowali w karcie dodatkowej Meczu Ekstraligi Boksu Olimpijskiego: Wielkopolska kontra Duma Pomorza.

 

"W wielkopolskim Pępowie oraz dolnośląskim Chojnowie odbyły się dwa mecze I kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego (EBO). W obu przypadkach zwycięsko wyszli pięściarze gospodarzy. Team Wielkopolska pokonał zachodniopomorską Dumę Pomorza 13:11, zaś Champion Dolny Śląsk zwyciężył gości z Olimpu Lublin 14-8.

Powrót po siedmiu latach do ogólnopolskiej rywalizacji drużynowej oczywiście cieszy, mimo iż o mistrzostwo EBO walczą tylko 4 ekipy. Druga kolejka odbędzie się 14 kwietnia. W Szczecinie Duma Pomorza zmierzy się z Dolnym Śląskiem, zaś w Lublinie miejscowy Olimp podejmie Team Wielkopolska.

Dodajmy, że w EBO za zwycięstwo w walce zawodnik otrzymuje 2 punkty, a za przegraną 1 punkt. W przypadku remisu obaj walczący otrzymują po 1 punkcie. W przypadku walkowera zawodnik, który stawił się w ringu otrzymuje 2 punkty, natomiast drużyna, która nie wystawiła zawodnika nie otrzymuje punktu."

źródło - http://www.polskiboks.pl 

 

Kat.56 kg Marcin Hejosz - Maciej Jóźwik 0-3
Kat.60 kg Krystian Sośnicki - Radomir Obruśniak 2-1
Kat.69 kg Krystian Romel - Filip Wąchała 0-3
Kat.75 kg Mateusz Goiński - Konrad Kozlowski 0-3
Kat.81 kg Jakub Kasprzak - Lukasz Stanioch 2-1
Kat.91 kg Przemysław Kulig - Tomasz Niedźwiedzki 3-0
Kat +91 kg Aleksander Stawirej - Błażej Nagórski 2-1
Kat.64 kg Karol Łapawa - Karol Kowal 3-0

Team Wielkopolska zwyciężył Dumę Pomorza 13-11!

 

Zdjęcia: przygotowane przez  OWLart Damian Szmyt oraz Anna Laska - Szmyt

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
44,00 PLN
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
58,00 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
1400

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie