17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 maja 2018

Dziecięca Kraina Kreatywności

Dziecięca Kraina Kreatywności w grupie „Słoneczniki’’ z przedszkola nr 7 "Janka Wędrowniczka'' Kreatywność jest bardzo przydatna w życiu, gdyż dzięki niej łatwiej rozwiązujemy problemy, rozszerzamy pomysłowość i zwiększamy swój potencjał twórczy.

Umiejętność kreatywnego myślenia rozwija się całe życie, dlatego też warto już od najmłodszych lat zadbać o odpowiednie jej kształtowanie. Zatem jak rozwijać kreatywność dziecka aby wykształcić w nim zdolność nieszablonowego reagowania na rzeczywistość? Dzieci z grupy „Słoneczniki’’ rozwijały kreatywność tworząc małe dzieła z kropek dowolnie rozmieszczonych na kartce.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
1200
800
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie