17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

14 grudnia 2017

Dolsk Futsal. Zmian lidera w dolskiej halówce.

Relację z rozgrywek dolskiej ligi w halowej piłce nożnej niewątpliwie należy rozpocząć od miażdżącego zwycięstwa Przewozy Matuszewski Krzywiń nad Olimp Włościejewice. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że w ostatnim meczu kolejki padnie aż 19 goli. Zespół Przewozy Matuszewski Krzywiń dzięki zwycięstwu (17:2) nad Olimp Włościejewice. W drugim swoim meczu tej kolejki piłkarze z Krzywinia przegrali (1:3) z Wędliniarstwo Ciachowsk .

 Dozę sensacji wzbudziło zwycięstwo PKS Młodziki Dolsk (3:0) nad dotychczasowym liderem LKS Lubiatowo. Dolszczanie otwierając wynik spotkania zaskoczyli reprezentantów Lubiatowa, którzy nie potrafili odrobić straty. Im było bliżej końcowego gwizdka dolszczanie powiększali przewagę. Rywale sprawiali wrażenie, jak gdyby na boisko weszli pierwszy raz w tym składzie.

Niewątpliwym zaskoczeniem była porażka Bracholków (1:2) z Dekarstwo Mejza. Co prawda obrońca tytułu z ubiegłego sezonu otworzył wynik, ale okazało się, że to było wszystko, na co było ich stać tego dnia. Poza brakiem skuteczności drużyny Bracholków na porażkę wpłynęła gra w trzykrotnym osłabieniu za trzy żółte i w efekcie jedną czerwoną kartkę (za stworzenie liczebnej przewagi na boisku podczas zmiany).

W meczu dnia LKS Lubiatowo zremisował (1:1) z Bracholkami, tym samym oba zespoły uratowały honor.

Rozgrywki dolskiej ligi w halowej piłce nożnej kolejny raz dowiodły, że na nic zdadzą się spekulacje i typowanie zwycięzców na wyrost. Po kolejce niespodziewanych rozstrzygnięć fotel lidera zajmuje drużyna PKS Młodziki Dolsk z dorobkiem 14 punktów. O jeden punkt wyprzedza LKS Lubiatowo a o trzy punkty zespół Bracholków.

W najbliższą niedzielę kibiców dolskiej halówki czekają kolejne emocje. Jak poradzą sobie czołowe drużyny okaże się po zakończonej kolejce.  

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1100
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
1800
OKAZJA !!!
345.000 PLN
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
280,00
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie