21 września 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

23 lutego 2018

Czempiń zdobyty

W sobotę tj. 17.02.2018r. podopieczni Mateusza Pietrowskiego zagrali na turnieju rocznika 2010 w Czempiniu, organizowany przez tamtejszy klub As Czempiń.

W turnieju udział wzięło 9 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrali LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, As Czempiń Biali, UKS Czwórka Kościan oraz AS Orlik Kaźmierz. Do grupy B trafiły dwie drużyny Warty Śrem Biali i Niebiescy oraz Juna Trans Stare Oborzyska i gospodarze As Czempiń Zieloni.

Warta Śrem Niebieska odnosząc pewne 3 zwycięstwa wygrywa grupę pokonując kolejno Juna Trans Stare Oborzyska 1-0, kolegów z Warty Białej 4-1 oraz As Czempiń Zieloni 3-0 zapewniając sobie tym samym miejsce w finale.

Warta Biała zajmuje 3 miejsce w grupie, co w dalszej części turnieju daje nam prawo gry o 5 miejsce, niestety po wyrównanym pojedynku przegrywamy ten mecz 1-0 kończąc turniej na 6 miejscu.

W finale Warta Śrem Niebieska spotkała się z niepokonanym zespołem z grupy A AS Orlik Kaźmierz. Po bardzo emocjonującym spotkaniu wygrywamy 1-0 a zwycięską bramkę zdobywa Borys Buszewicz.

Królem strzelców z 6 bramkami zostaje Michał Rusiak, a najlepszym bramkarzem turnieju Kacper Wdowczyk obaj z Warty Niebieskiej.

 

Warta wystąpiła w składzie:

Warta Biała: Ksoń, Rachmajda, Świdurski, Owczarz, Kopieć, Osowski, Misiak, Michalski.

Warta Niebieska: Wdowczyk, Andrzejewski, Rusiak, Jachnik, Buszewicz, Hołderny.

Trener: Mateusz Pietrowski

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1100
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
super promocja
270,00
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
280,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie