17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 grudnia 2017

Były puchary i nagrody

W miniony wtorek na sali sportowej przy Staszica odbyła się coroczna Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach wzięło udział 18 reprezentacji przedszkolaków z powiatu śremskiego, które rywalizowały w czterech konkurencjach sportowych.

Dziesięcioosobowe zespoły 5 i 6 latków dzielnie walczyły o cenne punkty do klasyfikacji końcowej. Jednak podium ma tylko trzy miejsca, które odpowiednio zajęły drużyny: I miejsce Bodzyniewo, II miejsce Jarzębinka i III miejsce Pod Wierzbami. Trzy czołowe zespoły oprócz nagród otrzymały okazałe puchary.

W trakcie zawodów obok zaciętej rywalizacji nie mogło zabraknąć dopingu. Okazało się, że nie trzeba było zbytnio zachęcać i zagrzewać do walki małych sportowców. Niesieni emocjami rywalizowali w duchu fer play.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

super promocja
369,00
1000
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
1100
1100
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie