17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 grudnia 2017

Andrzejki w grupie Słoneczka

Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżbę należy traktować z przymrużeniem oka, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić.

W czwartek 30 listopada  dzieci z grupy „Słoneczka” z Przedszkola „Pod wierzbami” obchodziły grupowe Andrzejki. Chciały tego dnia zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty, zabawy oraz unoszący się w całym przedszkolu zapach wosku, stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb, zwierząt.  Rzucały pieniążkami do miski, aby spełniły się najskrytsze marzenia. W razie nietrafienia – losowały dodatkowe zadanie do wykonania. Tak „na szczęście”. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości.  Emocji i radości było wiele. Wszystkie wróżby zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

Czy wróżby się spełnią? Na odpowiedź na to pytanie dzieci muszą poczekać…

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

mix
1499
MIX
59 49
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
1200
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
44,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie