17 sierpnia 2018, piątek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 lipca 2018

Aerobik i trening fitness na świeżym powietrzu

Aerobik czyli sport przy muzyce jest jedną z form rekreacji, która kształtuje ogólną sprawność ruchową dziecka, rozbudza jego wrażliwość muzyczną i estetyczną, rozwija zamiłowanie do muzyki, tańca oraz zaspokaja potrzebę ruchu. Dzieci z grupy „Modraki” uczestniczyły w zajęciach opartych na treningu fitness i aerobiku , przygotowanym przez mamę Lilki.

W czasie zajęć dzieci poznały podstawowe elementy gimnastyczne, które wpływają na gibkość,  sprawność fizyczną oraz korygowanie wad postawy. W formie zabawy poznały proste elementy tańca. Zajęcia urozmaicane były ćwiczeniami,  zabawami tanecznymi i improwizacjami ruchowymi.

Marta Ratajczak

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1200
1100
800
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
MIX
59 49
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
44,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie