20 października 2018, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

24 grudnia 2015

Adam Kraśko w Śremie

Adam Kraśko – to bohater pierwszej edycji popularnego programu telewizyjnego pt. „Rolnik szuka żony”. Do naszego miasta zawitał w celach współpracy reklamowej z firmą Kanwod – Invest.

O swojej popularności w naszym mieście pan Adam przekonał się już podczas krótkiej wizyty na zakupach w jednym ze sklepów. Został natychmiast rozpoznany przez personel i musiał pozować do wspólnych zdjęć. 
Pan Adam jest autentycznym rolnikiem z gminy Hajnówka w województwie podlaskim. Ma 42 lata, mierzy 198 centymetrów i waży nieco ponad 160 kilogramów. 
W programie nie udało mu się znaleźć małżonki. 
- Ale była to dla mnie wspaniała przygoda. Poznałem polskich rolników, którzy są ambitni i nowocześni, jak Paweł Szakiewicz, który buduje mlekomaty. Ostatnio miałem też okazję współpracować z Magdą Gessler, którą bardzo podziwiam za jej działania na rzecz promowania polskich produktów. Dzięki niej  do Domu Dziecka w Białowieży zawiozłem dwa pyszne makowce z jej cukierni i oczywiście zabawki – mówi Adam Kraśko. 
Nasz rozmówca w najbliższym czasie otworzy swoją stronę internetową o nazwie: „Rolnik wie co dobre”. Będzie tam pokazywał jak testuje naturalną żywność, ciekawe miejsca i przedmioty codziennego użytku. Dzięki firmie Kanwood-Ivnest sprawdził właśnie, jak działa urządzenie do mycia wodą pod ciśnieniem – Lavor Prime 180 Farmer. Testy wypadły rewelacyjnie! 
Pan Adam prywatnie jest niezwykle kontaktową osobą i spełnienie przez niego zamierzonego przez twórców programu „Rolnik szuka żony” celu, jest, jak się wydaje tylko kwestią czasu. 
- Może znajdę sobie wybrankę w waszym mieście? – zastanawia się.

Powrót
Oceń artykuł: 2 2

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
MIX
59 49
36 28
3,100.00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie