21 lipca 2018, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

26 czerwca 2017

Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile

Dnia 22 czerwca 2017 r. dzieci z grupy „Bratki’’ uroczyście żegnały przedszkole. Dzieci zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W występie wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Podziękowały wierszem i piosenką pracownikom przedszkola za ich pracę i oddanie dzieciom.
Akcentem towarzyszącym pożegnaniu była prezentacja pod hasłem „Ale to już było…’’, na której można było zobaczyć naszych absolwentów w różnych sytuacjach życia przedszkolnego. Ze łzami w oczach, panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji, sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za piękne pożegnanie i wspaniały tort !!!!

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

900
MIX
59 49
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie