18 stycznia 2018, czwartek, Imieniny obchodzą:

Z życia szkół i przedszkoli

18 stycznia 2018 0

Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów kierowanych pod ich adresem.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Przedszkolaki zimą dokarmiają ptaki

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe dlatego w okresie zimowym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Pomysły na zabawę i naukę piaskiem kinetycznym

Pomysły na zabawę i naukę piaskiem kinetycznym W grupie „Słoneczniki’’ z przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Zajęcia cykliczne w Dwójce

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Śremie serdecznie zaprasza dzieci 6 i 7 letnie na cykliczne zajęcia.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Z Babcią i Dziadkiem na wesoło

Role dziadków mogą wyglądać bardzo różnie - od okazjonalnych spotkań po ciągłe przebywanie z wnukami, kiedy opiekują się nimi, bawią się, wychodzą na spacery, przygotowują posiłki, przyprowadzają i odbierają z przedszkola, itp. Dziadkowie to fundament rodziny i dopóki żyją – to właśnie oni są najważniejsi w rodzinnej hierarchii.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Gra matematyczna z figurami geometrycznymi

Gry i zabawy matematyczne wpływają na rozwój wielu sfer umysłu dziecka, dlatego warto wykorzystywać je od najmłodszych lat. Bardzo ważne jest, aby zabawy były dostosowane do wieku dziecka, by stawiane zadania były interesujące, a ich wspólne wykonanie sprawiało radość.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2018 0

Babcia i Dziadek

Do Przedszkola „Mali Przyrodnicy” 12 stycznia przybyli szczególni goście - Babcie i Dziadkowie. W naszym przedszkolu grupa VII Pszczółki zapoczątkowała obchodzenie tej ważnej uroczystości Dnia Babci i Dziadka, która przypada 22 i 23 stycznia.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Zabawy z elementami integracji sensorycznej

Świat wokół nas jest piękny! Żebyśmy mogli w pełni cieszyć się bogactwem doznań, musimy właściwie je odczuwać i rozumieć ich sens.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 0

Zabawy matematyczne

Przedszkolaki z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka” brały udział w zajęciach matematycznych z wykorzystaniem naturalnych pomocy dydaktycznych.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Studniówka w Ekonomie

W piątek 5 stycznia tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie bawili się podczas tradycyjnej studniówki. Na 118 dni przed maturą młodzi ludzie w pięknych kreacjach i szampańskich humorach zjawili się w sali balowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury. Wspaniałą studniówkową zabawę rozpoczął tradycyjny polonez przygotowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Jacka Ogiermanna. Uroczystego otwarcia balu dokonał dyrektor Szkoły Piotr Karliński. W balu uczestniczyli także przedstawiciele rodziców z przewodniczącym Rady Rodziców Maciejem Dobrym. Do zabawy przygrywał zespół Amigo Band.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza EVERLAST
105 - 20%
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
Bluza LONSDALE
95 - 20%
1100
800
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie