27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Z życia szkół i przedszkoli

25 maja 2018 0

Projekt "Dbam o przyszłość"

Klasa I E śremskiego EKONOMIKA brała udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej - "Dbam o przyszłość". Jedna z grup realizowała projekt pt. "Co dalej" i znalazła się w gronie 10 najlepszych z całej Polski.

(czytaj więcej)
25 maja 2018 0

Życzenia dla Mamy i Taty od dzieci z grupy "Słoneczniki'' z Przedszkola nr 7 "Janka Wędrowniczka'' w

Słoneczniki dziś przybyły, by dla Mamy i dla Taty śpiewać ile siły. Składamy Wam dzisiaj serdeczne życzenia, uśmiechu, radości i zadowolenia.

(czytaj więcej)
25 maja 2018 0

Dzień Mamy i Taty na sportowo

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Pamiętając o nich, dzieci z Przedszkola „Pod wierzbami” z grupy „Misie” i „Słoneczka” wraz ze swoimi paniami przygotowały Dzień Mamy i Taty na wesoło

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

„Słoneczniki’’ wykonały „Żabki na wiosennej łące’’ techniką kolażu

Stosowanie różnorodnych technik plastycznych w pracy z dziećmi wpływa na wzrost zainteresowania sztuką plastyczną, pobudza do twórczego działania, ekspresji. Dzieci z grupy „Słoneczniki’’ wykonały „Żabki na wiosennej łące’’ techniką kolażu. Do pracy użyły serwetek, kolorowego papieru i kredek. Prace wyszły naprawdę piękne.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

Z wizytą w Teatrze Animacji w Poznaniu

W poniedziałek dzieci z grupy „Słoneczniki’’ wyjechały na wycieczkę autokarową do Poznania. Dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu Teatru Wariete pt. „Baśń o grającym Imbryku” w Teatrze Animacji.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

Malowanie pianą

Malowanie pianą – świetna zabawa w grupie „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ Sztuka i twórczość artystyczna daje nam wiele możliwości ekspresji. Nie od dziś wiadomo, że wyrażanie swoich emocji w sztuce pozwala się wyciszyć, uspokoić jak również przeżyć niezwykle radosne chwile

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

LogMeeting: Przedsiębiorczość w logistyce

18 maja br. uczniowie i uczennice z klasy 2LH śremskiego EKONOMIKA zostali zaproszeni, w ramach Patronatu Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, do uczelni na LogMeeting „Przedsiębiorczość w logistyce”. Było to spotkanie, które przedstawiło uczniom jak prowadzić własną firmę, jak będzie rozwijać się nowoczesne otoczenie biznesowe firm logistycznych. Na jakie wsparcie mogą liczyć młodzi przedsiębiorcy oraz jakie wyzwania może stawiać przed nimi konkurencja.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

Dzieci dzieciom

22 maja w ramach przedszkolnego cyklu edukacji teatralnej „Dzieci-dzieciom” Biedronki wystąpiły dla publiczności przedszkolnej w przedstawieniu pt. ”O pszczółkach co szczęścia szukały”, w którym dzielnie usiłowały przekonać swoich kolegów, że „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

Odznaka Honorowa

Dnia 18 maja 2018 r. podczas udziału w XIV Zlocie Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie pod hasłem „Uśmiech i słońce dają nam koncert” Publicznej Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie została nadana Odznaka Honorowa za szczególne Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka.

(czytaj więcej)
21 maja 2018 0

Ćwiczenie spostrzegawczości z grą „Ubongo’’

„Ubongo’’ to szybka, ekscytująca rozgrywka; kreatywny trening myślenia i niebywale atrakcyjny sposób na wspomaganie rozwoju – w tym rozwoju logicznego spostrzegania, rewelacyjna zabawa w której wzięły udział dzieci z grupy „Słoneczniki’’

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

WYPRZEDAŻ !!!
2.200 PLN 1.778,00 PLN
58,00 PLN
1200
MIX
59 49
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie