18 stycznia 2018, czwartek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

05 października 2017

Wszyscy świętują Dzień Chłopaka

30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu. Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Również w przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w grupie „Słoneczniki’’ obchodziliśmy Dzień Chłopaka – Przedszkolaka.

Po przybyciu do przedszkola na głowach każdego z chłopców pojawiła się piękna korona, a dziewczynki odśpiewały uroczyste "Sto lat" i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia wręczając każdemu „Medale super chłopaka’’. Po słodkim poczęstunku zaproszono wszystkie dzieci do wykonania „Owocowych szaszłyków’’ i wspólnej zabawy przy pląsach muzyczno – ruchowych.
Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

280,00
88,00 PLN 80,00 PLN
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
WYPRZEDAŻ !!!
2.200 PLN 1.778,00 PLN
1200
super promocja
270,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie