17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 września 2017

Wojewódzki debiut na piątkę!

Niesamowitych emocji i pozytywnych wrażeń dostarczyli nam Trampkarze UKS Śrem pod wodzą trenera Piotra Kleczewskiego podczas pierwszego meczu ligi wojewódzkiej z Polonią Środa. Na tym szczeblu grają najlepsze drużyny z całego województwa wielkopolskiego, więc rozmiary zwycięstwa są niezwykle imponujące.

Zwłaszcza jak na pierwszy mecz ligowy po letnim okresie przygotowawczym, nasi zawodnicy, przede wszystkim w drugiej połowie, pokazali potencjał, który warto rozwijać. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zielonych aż 7:0! Zespół Trampkarzy pokazał się z dwóch stron. Pierwsza: nieskuteczna, z źle podejmowanymi decyzjami oraz druga – mała ilość strat, wiele wykorzystanych sytuacji, radość z gry. Oby w sezonie 2017/2018 piłkarze jak najczęściej pokazywali się właśnie z tej drugiej, dobrej strony. Już w najbliższą środę drużyna udaje się do Gostynia, by zmierzyć się z miejscową Kanią, która bardzo dobrze rozpoczęła te rozgrywki. W lidze wojewódzkiej nie ma jednak łatwych meczów. Życzymy Wam powodzenia, Trampkarze!

Bramki: K. Tomaszewski x3, M. Urbanek, K. Walkowiak, S. Szczepaniak, B. Kabaj

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
super promocja
270,00
1100
OKAZJA !!!
245.000 zł
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
44,00 PLN
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie