21 lipca 2018, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

08 sierpnia 2017

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego seniora

Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 71-letniego mieszkańca gminy Dolsk, którego funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Śremie odnaleźli w powiecie jarocińskim. Senior wyjechał z domu rowerem i zgubił się w lesie. Zupełnie nie wiedział, gdzie się znajduje. Przez cztery godziny szukali go policjanci ze Śremu i Poznania oraz strażacy.

W minioną sobotę, 5 sierpnia, o godz. 22.20, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że zaginął 71-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który około godz. 10.00 wyjechał z domu rowerem i nie powrócił.

Z policyjnych ustaleń wynikało, że około godz. 17.00 córka seniora kontaktowała się z ojcem telefonicznie. Starszy Pan był w lesie, ale zupełnie nie potrafił wskazać miejsca, w którym się znajduje i z upływem czasu stawał się coraz słabszy.

Policjanci szybko nawiązali kontakt telefoniczny z seniorem i rozpoczęli poszukiwania. Do działań włączyli się policjanci z Poznania oraz strażacy z Dolska i Śremu.

6 sierpnia w nocy, o godz. 02.20, policjanci na terenie powiatu jarocińskiego, w Jaraczewie, odnaleźli wychodzącego z lasu starszego Pana. Senior nie miał żadnych obrażeń. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1200
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
1400
Bluza LONSDALE
95 - 20%
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
super promocja
369,00
280,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie