24 czerwca 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Sport i motoryzacja

30 maja 2017 0

XXXIII Memoriał Michała Stryczyńskiego

20 Maja w Dolsku odbył się XXXIII Memoriał Michała Stryczyńskiego oraz Bieg Dolska Dycha . W biegu głównym na dystansie 10 km na wymagającej trasie najlepszy był Krzysztof Szymanowski z Kościana, trzecie miejsce zajął najlepszy z naszej gminy Jacek Dziechciowski z czasem 34:18:44

(czytaj więcej)

XXXIV Bieg Kosynierów we Wrześni

30 Kwietnia śremscy biegacze startowali w XXXIV Biegu Kosynierów we Wrześni na dystansie 10 km.Najlepszy wynik osiągnął Jacek Dziechciowski, który z czasem 34:15 zajął 6 miejsce Open oraz 1 miejsce w kategorii M40.Swoją życiówkę na tym dystansie poprawił Dariusz Pietraszewski, który uzyskał czas 39:55 i zajął 64 miejsce Open i 20 w kategorii M40.

11 kwietnia 2017 0

III Bieg na 10 km Nasza Dycha w Gostyniu

9 Kwietnia liczna grupa Śremskich biegaczy wzięła udział w 3 biegu na 10 km Nasza Dycha w Gostyniu.

21 marca 2017 0

Weekendowe rozgrywki UKS Śrem

Młodziki 2005 na czwartym miejscu w turnieju w Suchym Lesie. Drużyna zagrała z pełnym zaangażowaniem. Przegrana juniorów ’98 w sparingu z Zawiszą Dolsk 3:2. Bramki zdobyli R. Rogasik oraz K. Kistowski. Trampkarze 2002 pokonani w sparingu z Jarotą Jarocin 0:1. Bardzo dobry sprawdzian. Szkoda straconej bramki. Orliki 2006 i 2007 w sobotę wzięli udział w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez Koziołek Poznań.

Dziewczyny wystąpiły na turnieju Dancehall or die

W minioną sobotę sekcja taneczna UKS rozpoczęła sezon turniejowy. Na zawodach Dancehall or Die - Jamaican Edition w Poznaniu klub reprezentowało łącznie 13 uczestniczek. Jurorami na byli najlepsi z najlepszych tancerze dancehall z Jamajki: Damion BG, Famous Dancer oraz JR Black Eagle. W kategorii formacje do lat 11 UKS Śrem reprezentowała formacja Likkle Chaka w składzie: Wiktoria Kassner, Laura Kardasz, Alicja Klinowska, Julia Mrugas, Kaja Potocka, Joanna Winiecka. Dziewczynki swoim występem wywalczyły wyróżnienie. No wielkie brawa dla Was!

UKS Śrem zagra na turnieju z Bayernem Monachium

17-18 czerwca na turnieju U10 PT SPORTS JUNIOR - CUP w niemieckim Verl drużyna orlików UKS Śrem zagra w doborowym towarzystwie najsilniejszych europejskich drużyn. Polskę reprezentować będą tylko 3 zespoły: UKS Śrem, Lechia Gdańsk oraz Gol Brodnica. Zostały one wypatrzone jako wyróżniające na ogólnopolskich turniejach przez organizatora profesjonalnych turniejów piłkarskich.

Bokserzy Warty Śrem na Mistrzostwach okręgu w Koninie

W miniony weekend w Koninie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego Kadetów oraz Juniorów. W ringu stanęli najlepsi zawodnicy z naszego województwa, w tym trzech zawodników ŚKS WARTA ŚREM.

13 marca 2017 0

Srebro w Pucharze Europy

Wojciech Kolańczyk z powodzeniem rywalizował z seniorami w Pucharze Europy U-23. Młody szermierz PGK Śrem Mróz Manieczki zajął w nim drugie miejsce. Na planszach w Gliwicach, walczyło 140 najlepszych szpadzistów Polski oraz kilkudziesięciu zawodników z Europy. Mimo, że zawody były bardzo silnie obsadzone Wojciech Kolańczyk kolejny raz pokazał, że potrafi walczyć jak równy z najlepszymi w kraju i bardziej doświadczonymi rywalami.

09 marca 2017 0

TURNIEJ ROCZNIKA 2010 W ZANIEMYŚLU. Blisko 70 młodych zawodników wzięło udział w turnieju rocznika 2010 organizowanym przez UKS Śrem w Zaniemyślu. Na trzech boiskach spotkało się aż 15 drużyn. Z uśmiechami na twarzach oraz medalami na piersiach wrócili do domu. W turnieju oprócz 5 drużyn UKS zagrały także: UKS Orlik Poznań, Pogoń Książ Wlkp., Orkan Konarzewo, Arsenal Luboń,  AP Młoda Polonia Leszno. Przy organizacji pomogli rodzice naszych najmłodszych piłkarzy, za co trenerzy i zawodnicy serdecznie dziękują.

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !