27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 czerwca 2017

Smaczny i zdrowy koktajl owocowy

Dzieci z grupy „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. Z myślą o witaminkach, postanowiły zrobić koktajle owocowo - jogurtowe.

Przed przystąpieniem do pracy zapoznały się z urządzeniem do robienia koktajlu- blenderem  oraz jego działaniem. Utrwaliły także zasady bezpieczeństwa.  Najpierw realizowana  była tematyka dotyczącą bezpiecznego posługiwania się urządzeniami elektrycznymi i zasad bezpiecznego korzystania z nich.  Zanim zabraliśmy się do pracy dzieci dokładnie umyły ręce, założyły fartuszki i chusteczki na głowę.  Zadanie  okazało  się niezwykle proste.
 Uśmiech  na  twarzach  dzieci  gościł  przez  cały  proces  przyrządzania  koktajli,  a  jeszcze  szerzej  uśmiechnięte  buzie  pojawiły  się  po  wypiciu  pysznych,  a  jednocześnie  zdrowych  napojów.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
800
900
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
super promocja
270,00
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie