17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 października 2017

Różaniec na granicy

Niektórzy twierdzili, że w tej akcji chodzi o zamknięcie granic, ograniczenie kontaktów z obcokrajowcami. Ty tylko złośliwe komentarze! Przed kościołem w Słubicach dyżur medyczny pełnili ratownicy z Niemeic i Polski.

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.

 

O tym można się przekonać, gdy się czyta świadectwa i poznaje się historię niezwykłych wydarzeń. Takim przykłedem może być obrona Częstochowy, bitwą pod Lepanto, gdzie flota chrześcijańska pokonała wielokrotnie większą flotę muzułmańską ratując tym samym Europę przed islamizacją.

 

To właśnie na dzień dzisiejszy – 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej z inicjatywy ludzi świeckich zorganizowano akcję Różaniec do granic.

W ponad 320 kościołach stacjonarnych i wokół polskich granic (3500 km) odmawiono cztery tajemnice różańcowe w intencji o jedność Polski, nawrócenia Polaków i pokój na świecie.

Akcja wypaliła! I w dniu dziesiejszym ponad milion Polaków oplotło swój kraj modlitwą różańcową.

Dla przykładu w Słubicach wokół wałów przy Odrze ustawiały się grupy ludzi by jednocześnie (dzięki Radio Maryja) odmawiać tę piękną modlitwę.

 

Wcześniej bo o 11 odprawiane były Msze święte.

Niektórzy twierdzili, że w tej akcji chodzi o zamknięcie granic, ograniczenie kontaktów z obcokrajowcami. Ty tylko złośliwe komentarze! Przed kościołem w Słubicach dyżur medyczny pełnili ratownicy z Niemeic i Polski.

 


Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1100
900
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
MIX
59 49
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
super promocja
369,00
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie