17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

Rock akustyczny w październiku w "Słonku"

Miejscowość: Śrem
Miejsce: Kinoteatr Słonko
Data rozpoczęcia: 12-10-2017 19
Data zakonczenia:
Organizator: Śremski Ośrodek Kultury

Opis wydarzenia:

Zapraszamy serdecznie na koncert zespołu AmperA; który odbędzie się 12 października o godzinie 19:00 w Kinoteatrze "Słonko". Zespół powstał w 2012 roku, muzyka którą tworzy to połączenie różnych stylów i inspiracji muzycznych przedstawiona w akustycznych aranżacjach, z domieszką lekkiego pazura gitary elektrycznej. Zespół nie ogranicza się do tworzenia w jednym, sprecyzowanym stylu muzycznym. Utwory Ampery czerpią z rocka, bluesa, reggae, country, muzyki pop i nie tylko.

W skład zespołu wchodzą: wokalista (Jakub Bociąga), dwóch gitarzystów (Marcin Dawidowski i Rafał Ociepa) oraz perkusjonista (Mateusz Nienartowicz).

Doświadczenie muzyczne gitarzystów sprawia, że aranżacje są przemyślane i dopracowane, szczególnie pod kątem akustycznego grania. Instrumenty perkusyjne wnoszą wiele do warstwy rytmicznej muzyki, ale nie zagłuszają tego co Amperę cechuje najmocniej, czyli przekazu jaki kryje się w piosenkach. Teksty często nawiązują do podróży i życiowych doświadczeń wokalisty, który od wielu lat podróżuje i zwiedził już ponad 60 krajów na całym globie. Są to opowieści o miłości, tęsknocie za podróżą i odległymi krajami oraz o przyjaźniach i relacjach z ludźmi na całym świecie.

W swoim dorobku AmperA ma jedno oficjalne wydawnictwo jakim jest płyta „4Strony” skupiająca najlepszy dotychczasowy dorobek grupy. Oprócz płyty zespół zrealizował także trzy teledyski. Teledysk do „Hej, to ja” został nagrany w komorze bezechowej krakowskiej AGH i jest poprzeplatany fragmentami reportaży telewizyjnych. Obraz został zrealizowany przez docenianego reżysera Pawła Maślonę i utalentowanego operatora Cezarego Stoleckiego. Klip do „Mojej identyfikacji” to animacja poklatkowa złożona z setek zdjęć połączonych w jeden obraz przez Natalię Krawczuk z łódzkiej filmówki. Z kolei najnowszy dorobek w postaci teledysku do „Chudego” to animowana kreskówka narysowana przez studentkę Martę Frączak.

Bilety w cenie 30 złotych rezerwować można w Śremskim Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu: 61 28 35 904.

Zapraszamy!

 

za: www.sok.srem.pl

utwórz wydarzenie

Trwające wydarzenia:

Nadchodzące wydarzenia:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie kościańskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: poczta@portalsremski.pl

utwórz wydarzenie

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA !!!
245.000 zł
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie

Utwórz wydarzenie w dziale Co, gdzie, kiedy?

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Informacje do wiadomości redakcji:

Nieprawidłowy adres e-mail.
Wymagane pola nie zostały wypełnione!
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.
Anuluj