23 października 2017, poniedziałek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 czerwca 2017

Przedszkolaki badają świat

Wszyscy wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym charakteryzują się naturalną ciekawością tego, co je otacza. W grupie „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ wiemy, że najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym.

Zabawy te stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. Rozwijając umiejętność krytycznego myślenia, myślenia przyczynowo-skutkowego, porównywania i uogólniania przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów myślowych przedszkolaka. Kolejnym eksperymentem były „Skaczące confetti’’ . Kryło się w nim dużo magii – a raczej solidna porcja wiedzy z fizyki. Niewidzialna siła unosząca miniaturowe kawałki papieru, to przepis na ciekawy bałagan.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

super promocja
369,00
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
900
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie