27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 czerwca 2017

Przedszkolaki badają świat

Wszyscy wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym charakteryzują się naturalną ciekawością tego, co je otacza. W grupie „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ wiemy, że najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym.

Zabawy te stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. Rozwijając umiejętność krytycznego myślenia, myślenia przyczynowo-skutkowego, porównywania i uogólniania przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów myślowych przedszkolaka. Kolejnym eksperymentem były „Skaczące confetti’’ . Kryło się w nim dużo magii – a raczej solidna porcja wiedzy z fizyki. Niewidzialna siła unosząca miniaturowe kawałki papieru, to przepis na ciekawy bałagan.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1100
SUPER PROMOCJA
129,99 110
1100
super promocja
270,00
36 28
1200
1200

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie