27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 maja 2018

Obraz dźwiękiem malowany

Wiedząc, że muzyka jest źródłem inspiracji twórczej aktywności plastycznej przedszkolaków dzieci z grupy „Słoneczniki’’ podjęły aktywność plastyczną inspirowaną klasyką P. Czajkowskiego – „Walc kwiatów”.

Nie zabrakło wspaniałych pomysłów i kreatywności. Twórczość plastyczna jest dla dziecka specyficzną formą poznawania świata.  Łączenie twórczych działań plastycznych dziecka przez integrację z muzyką jest ciekawą formą pracy. Do dzisiejszych zajęć użyliśmy balonowych stempli.  Przygotowaliśmy paletę z farbami i rozpoczęliśmy zabawę. Balonowe stempelki są miękkie i elastyczne, dobrze leżą one w rączkach i dzięki tej metodzie plastycznej powstały piękne obrazy „dźwiękiem malowane”.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
1100
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
1200
1100
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
1100

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie